Вогнегасники

Типи вогнегасників і особливості їх використання

Найкращим, найбільш вірним і дієвим способом швидкої локалізації вогнища загоряння є вогнегасник. Тому його наявність обов'язкова в приміщеннях адміністративних, виробничих будівель, а також на об'єктах з масовим перебуванням людей (навчальний заклад, медичний заклад, громадський транспорт та інші).

Залежно від способу впливу на можливе вогнище загоряння, вогнегасники діляться на три основних типи:

  • вуглекислотні (наприклад, ОУ-2, ОУ-3, ОУ-5, Вони ж ввк-2, ввк-5-вогнегасник вуглекислотний);

  • пінні (ОП-50, ОП-100);

  • порошкові (ОП-1, ОП-2, ОП-6, ОП-9).

Позначення в назвах вказують на тип вогнегасної речовини, а також його обсяг або масу. Обсяг вогнегасника залежить від площі приміщення і наявності потенційно небезпечного обладнання, а також часто він регламентується протипожежними нормами для кожного окремого об'єкта. Також наявність вогнегасника є обов'язковим у всіх транспортних засобах, як особистого, так і комерційного використання. Адже

джерелом небезпеки загоряння в автомобілі може бути двигун внутрішнього згоряння, коротке замикання електропроводки, а також необережність водія і пасажирів. В малому обсязі транспортного засобу, пожежа поширюється по салону дуже швидко, тому засоби гасіння повинні знаходитися безпосередньо в межах досяжності людей, що знаходяться всередині, бути компактними і високоефективними для будь-яких типів вогню. Традиційно транспортні засоби комплектуються порошковими вогнегасниками масою від 1 до 4 кг.

Купити протипожежне обладнання з доставкою по Україні

Інтернет-магазин «ТоргПромБезпека» пропонує широкий асортимент протипожежного обладнання. На нашому сайті ви можете купити як автомобільний, так і промисловий вогнегасник будь-якого типу та об'єму. Помірна ціна і гарантія якості наших товарів дозволяє назвати компанію «ТоргПромБезпека» одним з лідерів українського ринку, що забезпечують безпеку праці на всій території нашої країни. Доставка замовлень проводиться в мінімальні терміни і, як правило, займає від одного до трьох робочих днів. Здійснити купівлю можна безпосередньо на сайті нашої компанії, оформивши замовлення і підтвердивши його. Оплата проводиться найбільш зручним для клієнта способом.