Зимовий спецодяг

Особливості спецодягу в холодну пору року

Широкий асортимент якісного спецодягу, який відповідає всім європейським нормам і стандартам якості, доступний в інтернет-магазині «ТоргПромБезпека», який спеціалізується на охороні праці українців вже багато років.

Серед безлічі засобів індивідуального захисту особливу нішу займає зимовий спецодяг. Призначений для того, щоб берегти працівника не тільки від можливих негативних робочих умов, але і від холоду, такий одяг має бути максимально комфортним і не сковувати рухи людини, виконуючи при цьому свої головні функції на всі сто відсотків.

При виборі варто відштовхуватися від основних характеристик, якими повинна володіти чоловічий зимовий спецодяг:

  • Високий рівень збереження тепла;

  • Легкість матеріалу і комфорт в носінні;

  • Стійкість до тертя і розривів;

  • Стійкість до забруднень.

Найчастіше спецодяг для холодної пори року включає в себе утеплені зимові штани, і куртку. Вони виконуються з міцного і щільного матеріалу, нерідко з використанням водовідштовхувального просочення для можливості використання в дощ і сніг. Достатньою популярністю користується також закритий зимовий комбінезон або повний костюм зимового спецодягу, який включає в себе також головний убір і деколи навіть взуття.

Де можна купити і як замовити?

На сайті компанії «ТоргПромБезпека» можна ознайомитися не тільки з доступними для замовлення моделями, але і дізнатися скільки кожна з них коштує – актуальні ціни вказані в каталозі навпроти кожного окремого товару.

Компанія "ТоргПромБезпека" дозволяє купити якісний комплект зимового спецодягу за відмінною ціною, заощадивши при цьому час на замовленні. Адже покупку в магазині можна зробити навіть за монітором свого комп'ютера, в режимі онлайн. Замовлення обробляється максимально швидко, а доставка діє по всій Україні, і займає найчастіше всього лише один-два дні. Широка розмірна сітка дозволяє підібрати необхідний і найбільш відповідний розмір. А завжди готові допомогти представники компанії з радістю підкажуть всі нюанси і дадуть відповідь на будь-яке питання.