Засоби захисту органів слуху

Засоби індивідуального захисту від шуму

При постійному виробничому шумі, який неминучий, наприклад, в зоні роботи перфоратора або працуючого авіаційного двигуна, персоналу крім спецодягу необхідний також індивідуальний захист від шуму. Крім негативного впливу на здоров'я людини, постійний шум провокує дратівливість, швидку стомлюваність, розвиває неуважність. У зв'язку з цим на сьогоднішній день розроблені цілі лінійки різних моделей спеціальних робочих навушників, які оберігають персонал від згубного впливу навколишніх звуків на робочому місці. Крім безпосередньо головної своєї функції, деякі навушники такого плану навіть дозволяють прослуховувати радіо, інші ж – забезпечують постійний зовнішній радіозв'язок. Залежно від характеру проведених робіт і часу впливу шумів можна підібрати найбільш підходящу модель.

Оскільки протишумові навушники часто дуже масивні, важливий матеріал, з якого вони виготовлені, а також їх форма. Адже тривале перебування в них має бути для людини максимально комфортним і не втомлювати її. Вага сучасних моделей дозволяє перебувати в навушниках досить довго, не відчуваючи при цьому втоми, а їх форма допомагає щільно, надійно, але при цьому комфортно, закріпити їх на голові. В окремих випадках доцільніше використовувати беруші-вкладиші, які вводяться безпосередньо в вушний канал.

Купити засоби індивідуального захисту в Україні

В онлайн-магазині «ТоргПромБезпека» Ви можете купити якісні засоби індивідуального захисту від шуму за демократичними цінами. Працюючи у сфері охорони праці вже понад 13 років, ми пропонуємо виключно надійні і перевірені товари, які зроблять роботу максимально комфортною, при цьому забезпечуючи захист від зовнішніх впливів, які можуть негативно позначитися на самопочутті і здоров'ї робочого персоналу.

Ми пропонуємо як беруші, так і протишумові навушники, купити які можна на нашому сайті в режимі онлайн з доставкою по Україні. Актуальні моделі, які є в наявності і доступні для замовлення, демонструє наш електронний каталог, тут же Ви знайдете ціни і опис товару. При виникненні будь-яких питань чи пропозицій, Ви завжди можете звернутися до наших представників – вся контактна інформація знаходиться у відповідному розділі нашого офіційного сайту "Контакти".