Спецодяг

Купити спецодяг оптом в Україні

Якщо Вам необхідно купити спецодяг в Чернівцях, то Ви звернулися за адресою. Інтернет магазин "ТоргПромБезпека", який знаходиться в м. Чернівці, пропонує вже готову продукцію, а також пошиття спецодягу на замовлення. Висока якість і низькі ціни, широкий асортимент товарів та швидка доставка по всій території нашої країни, дозволяє назвати наш магазин одним з кращих в Україні. Працюючи на ринку вже більше 13 років, наші фахівці ознайомлені з усіма необхідними нормами і стандартами, а їх досвід дозволяє гарантувати високу якість пропонованої нами продукції.

Наша головна спеціалізація – охорона праці; адже саме спецодяг кухаря, електромонтера або автомеханіка захищає їх від опіків і різних зовнішніх впливів, які можуть принести людині шкоду під час виконання роботи. У нас в асортименті також є спецодяг для охоронних структур, в якому ступінь захисту повинен бути максимальним.

Виробництво і продаж всіх видів робочого одягу для різного виду професій – наша основна задача, з якою ми успішно справляємося вже протягом багатьох років продуктивної роботи на ринку.

Асортимент нашого магазину

У нас є всі необхідні частини одягу, вартість яких вказана безпосередньо поруч з кожним товаром. На сайті доступні для замовлення: уніформа для персоналу, будівельна уніформа, робочі комбінезони, робочий одяг для жінок, стандартна робоча роба, а також базові елементи одягу для персоналу.

Замовляйте спецодяг в нашому інтернет магазині»ТоргПромБезпека". Для цього вам необхідно з представленого асортименту підібрати найбільш відповідний товар. У нас Ви знайдете:

  • Брюки;

  • Головний убір;

  • Жилет;

  • Костюм;

  • Куртку;

  • Плащ;

  • Фартух;

  • Футболку;

  • Халат.

Висококласний робочий одяг Reis і Бундес відповідає всім європейським стандартам.Виключно висока якість забезпечить довговічність служби нашої спецівки і високий рівень захисту (якщо обраний одяг для цього призначений).

Спецодяг оптом і в роздріб

Приємні ціни від виробника не змусять Вас сумніватися, чи варто робити замовлення. Купуючи спецодяг оптом з доставкою у нас, Ви гарантовано отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни (найчастіше доставка займає від 1 до 3 днів). Крім того, наші фахівці завжди готові надати Вам всю необхідну інформацію і відповісти на будь-яке запитання.