Фартухи

Функції і роль робочих фартухів

Спецодяг – це досить широке поняття, яке об'єднує в собі різні частини одягу та аксесуари, кожен з яких призначений для індивідуального захисту робітника від можливих небезпечних ситуацій, пошкоджень, переохолоджень та інших небажаних впливів. Залежно від сфери роботи і особливостей умов праці, виконуваних працівником обов'язків, йому необхідний свій костюм і набір пристосувань, який буде максимально захищати в процесі праці.

Інтернет-магазин «ТоргПромБезпека» представляє Вашій увазі широкий асортимент різного виду фартухів та іншого спецодягу, замовити який можна безпосередньо на сайті компанії в режимі онлайн. Відмінні ціни і якісні товари не змусять Вас довго сумніватися в покупці, а відмінне обслуговування і швидка доставка напевно порадують, і Ви захочете повернутися за наступним замовленням при необхідності.

Види фартухів і їх призначення

Особливу групу спецодягу являють фартухи. В першу чергу варто відзначити, що захисні фартухи також можуть бути різних видів, і призначені для захисту робочого від різних негативних впливів. Так, наприклад, фартух хімзахисту зазвичай щільний і має цільнокроєний нагрудник на бретелях. Подовжений, він захищає свого володаря від попадання хімічних речовин на одяг. Іноді такий фартух може мати накладну кишеню і вставки з боків; він прогумований і захищає також від води і пилу.

Схожий зовні, і частково за своїм основним призначенням, на попередній фартух м'ясника. Він повинен оберігати свого володаря від води, крові, пилу та інших речовин. Така ж спецодяг підходить і ветеринарам, яким необхідна такого ж плану захист під час проведення оглядів, різних процедур і операцій тваринам. Такий фартух прогумований і також являє собою цілісне полотно.

Найбільш простим і часто використовуваним практично у всіх сферах легкої промисловості є фартух ХБ. Його головне завдання – захист одягу працівника від плям (води, пилу і бруду). Такий спецодяг використовують, наприклад, офіціанти і баристи. Такий одяг часто вільного крою – тобто не має особливих незмінних деталей. Найчастіше використовуються однотонні фартухи з кишенею, оскільки такий варіант найбільш практичний і довговічний. Хоча тут можливі індивідуальні варіації (малюнки, вишивки, тканина з візерунками і т. п.).