Захист від хімічного впливу

Спецодяг для роботи з хімічними речовинами

При роботі з хімічними речовинами надійний захист не просто важливий, а насправді необхідний, і забезпечити його може тільки якісний костюмом, призначеним для цієї мети. Широкий асортимент  спецкостюмів підвищеного захисту представлений в електронних каталогах компанії «ТоргПромБезпека», яка вже довгі роки працює в сфері охорони праці нашої країни.

Комплектація захисного костюма

Найчастіше стандартний комплект засобів захисту має на увазі захисний комбінезон, рукавиці і чоботи - щоб всі шкірні покриви працівника були повністю приховані під щільним матеріалом. Такий костюм забезпечує безпеку під час контакту з хімічними елементами і допомагає уникнути прямого контакту з ними, захищаючи від опіків і пошкоджень.

Варто відзначити, що головна функція одягу хімзахисту на виробництві – її протидія зовнішньому агресивному середовищу при роботі з токсичними речовинами, має супроводжуватися максимальним доступним комфортом, який важливий для робітника при виконанні його роботи. Як правило, захисний костюм виконаний зі спеціальної щільної і стійкої до впливу прогумованої тканини. Капюшон і манжети затягнуті гумками для найбільш можливого щільного прилягання до шкіри. Природно, що герметичного ефекту досягти навіть таким костюмом неможливо, саме тому при роботі часто використовують спеціальний склад з дегазуючим ефектом, яким обробляються всі найбільш уразливі ділянки шкіри, не приховані повністю щільною тканиною, такі як шия і зап'ястя. Обличчя ховається під спеціальною маскою або протигазом.

Купити костюм хімзахисту в Україні

На сайті інтернет-магазину «ТоргПромБезпека» доступний не тільки різний спецодяг, але також і взуття, література з охорони праці та інші необхідні матеріали в цій області. Тут можна замовити якісні товари за відмінними цінами, скориставшись формою замовлення онлайн.

Компанія працює з доставкою по Україні, виконуючи замовлення протягом мінімального часу. Виробництво всіх представлених в каталозі товарів відбувається з урахуванням діючих європейських норм і стандартів. Перевірена часом якість не змушує сумніватися в надійності та високому рівні захисту спецодягу, представленої на сайті компанії «ТоргПромБезпека».