Стенди і плакати з ОП

Куточок охорони праці та його значимість

Важливим і дієвим методом, який допомагає уникнути виникнення небезпеки в будівлі, є обізнаність всіх людей в приміщенні в питанні пожежної безпеки. Ця інформація повинна періодично звучати у формі лекції, а також гарним нагадуванням служать візуальні схеми, які містять основний план дій у разі загоряння приміщення.

В основному стенди з охорони праці використовуються у великих громадських будівлях, навчальних закладах, а також на масштабних виробничих об'єктах. Природно, що виклад інформації може відрізнятися, але її суть у кожному з випадків одна – це інструкції з поведінки при виникненні пожежі чи будь-якої іншої небезпеки, схема дій, способи першої медичної допомоги. Такі стенди по охороні праці у школі є обов'язковими і необхідними, вони часто використовують яскраві картинки з наочними прикладами, які повинні привертати увагу учнів, підсвідомо змушуючи їх переглядати та читати вміст стенду у вільний час.

Використовуються також стенди по охороні праці у медицині – велике скупчення людей провокує небезпечні ситуації при виникненні загоряння, тому важливо візуально донести до них основну необхідну інформацію, приблизно пояснивши можливий план дій і евакуації.

У великих містах, в першу чергу столицях, таких як Київ або Москва, стенди з охорони праці та техніки безпеки розташовуються також і у великих громадських центрах, станціях метро, і навіть їдалень. Пожежна безпека повинна завжди бути на першому плані, адже набагато легше запобігти виникненню небезпечної ситуації, ніж її вирішити.

Купити готові стенди по охороні праці

На сьогоднішній день необхідності «винаходити велосипед» і створювати самостійно куточок захисту від небезпеки немає. Адже у продажу є доступні різні готові варіанти, які підійдуть для будь-якого типу установ. Можливі також спеціальні замовлення, з урахуванням індивідуальних побажань замовника, необхідної інформації і типу її піднесення. В інтернет-магазині «ТоргПромБезпека» представлений широкий асортимент такого типу стендів, купити які можна з доставкою по Україні та за її межами. Їх ціна невисока, а доставка буде проведена в найкоротші терміни – найчастіше вона займає від одного до трьох днів.