ЗІЗ

Класифікація засобів індивідуального захисту

ЗІЗ (засоби індивідуального захисту) використовуються працівниками для захисту від впливів агресивного середовища, забруднення, високих і низьких температур, механічних травм. Сюди відноситься спеціальний одяг, технічні засоби, а також змиваючі речовини і знешкоджуючі засоби, які допомагають максимально убезпечити працюючого.

До спеціального одягу відносяться комбінезони, скафандри, халати, костюми, а також спецвзуття. Технічними засобами захисту називають респіратори, окуляри, навушники, рукавиці, страхувальні пояси, килимки та інші засоби. Змиваючі і знешкоджуючі засоби можуть бути представлені у формі гелю, рідини, мазі або спеціальних миючих засобів, вони являють собою підручні засоби захисту шкіри і її обробки в разі потрапляння небезпечної речовини.

Згідно з Технічним регламентом виділяють дев'ять груп захисту ЗІЗ, які використовуються на підприємствах, в залежності від умов праці і можливих негативних впливів. Фахівці з питання промислової гігієни переконані, що використання індивідуального захисту не можна назвати найбільш надійним засобом для забезпечення безпеки при дії шкідливих виробничих факторів. Їх використання повинно бути застосоване тільки після спроб більш вірного захисту - наприклад, зміни технології праці, автоматизації виробництва, впровадження дистанційного керування та інших.

Замовити ЗІЗ в Україні

Купити з доставкою по Україні основні засоби по захисту пропонує інтернет-магазин «ТоргПромБезпека», який спеціалізується на охороні праці та забезпеченні безпечних умов на підприємствах. В каталозі компанії, з яким можна ознайомитися на сайті, представлений широкий асортимент спецодягу, технічних засобів захисту, а також всіх елементів пожежної безпеки. Перевірені і надійні товари не тільки захистять будь-яке приміщення і сам персонал в разі небезпеки, але і допоможуть забезпечити оперативну локалізацію вогнища впливу. Ваше замовлення буде доставлений по території України протягом 3 діб. Оплата може проводитися як післяплатою, так і через переказ на нашу карту.

Грамотний підхід до техніки безпеки і прийняття всіх можливих заходів з уникнення виникнення небезпечних ситуацій на об'єкті забезпечує захист робочого персоналу і самої будівлі від будь-якого типу небезпеки, яка може виникнути несподівано, і повинна бути повністю усунена за максимально короткий проміжок часу. А наш інтернет-магазин з радістю допоможе забезпечити ваше підприємство всіма необхідними засобами індивідуального захисту.