Засоби захисту голови та обличчя

Види і особливості захисних касок

Захисна каска – це той елемент спецодягу, без якого робітник на ремонтно-будівельному об'єкті або лісопилці не може бути допущений до виконання своїх трудових обов'язків. Виконуючи складні і травмонебезпечні роботи, робочий повинен бути готовий до будь-якої ситуації, максимально убезпечивши свою працю.

Будівельна каска в першу чергу захищає голову персоналу від удару, бризок, електричного струму і навіть звичайних атмосферних опадів, так як основна частина роботи проходить під відкритим небом. Виходячи їх цього, основними вимогами до такого виду захисту є міцність і комфорт (оскільки робочому доводиться перебувати в ній тривалий час протягом усього робочого дня).

Каска лісоруба оснащена навушниками і щитком – її основним завданням є захист від зовнішнього впливу при роботі з електро- або бензопилою. Сюди входить шумоізоляція і запобігання можливості попадання трісок. Крім цього вона обороняє голову від дії ультрафіолетових променів і є стійкою до перепадів температур.

Комфорт перш за все

У роботі з використанням будь-якого типу захисту, важливим є максимальна зручність його використання. Так, каска розробляється з урахуванням її комфортного використання, вона має захисну оббивку і вентиляційні отвори, що дозволяє носити робочого її протягом тривалого періоду, не відчуваючи при цьому будь-якої незручності. Колір каски не має особливого значення, але часто вона яскрава і звертає на себе увагу, не дозволяючи робочому забути або втратити її на виробничому об'єкті.

Купити захисні каски за доступними цінами

Інтернет-магазин "ТоргПромБезпека" пропонує широкий вибір спецодягу та всіх його елементів з доставкою по Україні. Якісний захист праці - наша основна спеціалізація. Ми пропонуємо виключно якісні товари, які відповідають всім європейським стандартам і зможуть запобігти будь-якому негативному впливові на робочому місці, дозволяючи робочому впевнено працювати. В наявності будівельні каски (помаранчева, біла), а також каска лісоруба з навушниками і окулярами.

При необхідності допомоги у виборі та здійсненні замовлення, наші фахівці з радістю допоможуть Вам, надавши кваліфіковану консультацію. Замовлення можна зробити на нашому сайті в режимі онлайн. Доставка проводиться в найкоротші терміни.