Польска продукція Reis™. Європейська якість для українського споживача

Класифікація та основні особливості робочого взуття

Спецвзуття – це важливий елемент робочого одягу, який не тільки захищає працівника від механічних пошкоджень або переохолодження, але і повинно дозволяти йому комфортно здійснювати свою роботу на протязі всього робочого дня.

Робочі чоботи повинні мати щільну підошву, але в той же час, бути максимально легкими і не втомлювати робітника. Зносостійкі, вони в той же час дуже практичні – в холодну пору робочі черевики повинні захищати від холоду, а влітку дозволяти шкірі дихати. Крім цього, взуття не повинне промокати, адже часто більшу частину роботи, наприклад якщо мова йде про будівельні роботи, людина проводить на відкритому повітрі. Дійсно якісне робоче взуття дозволяє робочому носити його з комфортом незалежно від особливостей погодних умов, пори року, температури навколишнього середовища і її можливих перепадів.

Окрему нішу займає жіноче робоче взуття. Воно не повинне бути настільки грубим і міцним, як чоловіче, але, тим не менш, зносостійкість і комфорт повинні незмінно бути його головними характеристиками. Підошва таких моделей часто щільна, з невеликим, непомітним каблучком, який дозволяє приймати стопі найбільш комфортне положення і таким чином найменше стомлюючи жінку.

Робоче взуття  Reis в інтернет-магазині " ТоргПромБезпека»

Кращим ось вже протягом багатьох років вважається спецвзуття виробництва Польщі. Недороге і якісне, воно може прослужити досить довго, не втрачаючи своїх основних якостей. Замовити таке взуття можна в інтернет-магазині «ТоргПромБезпека», в якому представлений широкий асортимент моделей для різних видів діяльності, але головне – всі товари якісні і коштують недорого.

Однозначним лідером продажів на сайті є робоче взуття Reis, яка зарекомендувало себе як найкраще в Європі. Відрізняючись особливою міцністю і стійкістю до впливу зовнішніх факторів, воно дуже комфортне в носінні. Чоботи буквально "лягають" під форму стопи свого володаря, дозволяючи робочому із зручністю проводити весь свій робочий день.

Замовлення будь-якої необхідної пари можна зробити безпосередньо на сайті компанії, оплата проводиться одним з доступних способів, який Вам найбільш зручний. Доставка товарів по всій території України здійснюється протягом одного-двох днів.