«ТоргПромБезпека»: інтернет-магазин спецодягу в Україні

«ТоргПромБезпека»: замовлення і пошиття спецодягу від перевіреної компанії в м.Чернівці

Придбати якісний та недорогий спецодяг, як оптом, так і вроздріб можна в інтернет-магазині «ТоргПромБезпека», який сумлінно і відповідально працює у цій сфері вже більше тринадцяти років, допомагаючи підприємствам забезпечувати безпечні умови праці для персоналу. Працюючи з виключно якісними матеріалами та співпрацюючи тільки з перевіреними і надійними виробниками, інтернет-магазин забезпечує своїм покупцям висококласні товари, які відповідають всім європейським нормам і стандартам якості, за досить доступними цінами.

На сайті компанії представлені добірки різного типу одягу, взуття та пристосувань для робітників. Тут можна зробити замовлення онлайн, адже продаж відбувається по всій території України. Сама ж компанія «ТоргПромБезпека» знаходиться в Чернівцях. Пошиття одягу і виробництво всіх необхідних елементів замовлення здійснюється в мінімальний термін, оплата може бути здійснена покупцем будь-яким зручним для нього способом з доступних. Доставка в середньому займає один-три дні.

Основні функції та особливості одягу для персоналу

Спецодяг є головним захистом людини в роботі з різного виду небезпечними речовинами, агресивним середовищем або постійними перепадами температури. Згідно Технічного регламенту Митного союзу, робочий одяг має бути використаний на робочому місці для індивідуального захисту робітника, він повинна повністю відповідати всім нормам і бути повністю справним, не маючи ніяких пошкоджень.

Важливу роль в процесі праці відіграють робочі комбінезони на будівельно-ремонтних об'єктах. Захищаючи персонал від механічних ушкоджень, вони також забезпечують постійну наявність необхідних дрібних інструментів, маючи практичні і місткі кишені. Класична робоча роба захищає від переохолодження в холодну пору, так як досить часто робочому доводиться знаходиться під відкритим небом, як влітку, так і взимку.

Якщо мова йде про обслуговуючий персонал, наприклад, офіціантів у кафетерії, то в такому випадку відмінно підійдуть базові футболки і фартухи, які не тільки забезпечать гігієну працівника протягом зміни, але і додадуть йому акуратний і охайний вигляд. Погодьтеся, набагато адже краще виглядає з боку, коли весь персонал закладу одягнений в однаковий одяг.

В онлайн каталозі нашого інтернет-магазину вас чекає широкий асортимент робочого і спецодягу, яка володіє кращим поєднанням ціни і якості на українському ринку.