Страхувальні пояси

Надійний захист робочого при роботах на висоті

Всі роботи, які проводяться на висоті, вимагають використання спеціальних систем захисту, що забезпечують робочому безпеку його праці. Ремонтні та монтажні роботи фактично неможливі без використання страхувального пояса і всіх необхідних комплектуючих. Проводячи ту чи іншу роботу на висоті, чоловік не повинен постійно переживати про свою безпеку, його концентрація повинна бути зосереджена на виконанні його обов'язків. У той же час робітник повинен бути застрахований від можливого падіння з об'єкта.

Система безпеки при проведенні робіт на висоті включає в себе цілий ряд компонентів:

  • страхувальний пояс – ключова частина обладнання, яка надійно закріплює всю систему;

  • стропа - частина конструкції, яка допомагає закріпити робітника до опори;

  • фал – частина стропи, що з'єднує поясну систему з карабіном;

  • карабін – міцний і надійний вузол кріплення, яким з'єднані всі елементи системи;

  • амортизатор - пристрій для зниження динамічного навантаження, яке діє на людину при падінні;

В увазі використання різних типів страхувальних поясів, всі елементи можуть змінюватись і бути виконані з різних матеріалів.

Основні два типи, які широко використовуються в роботі на висоті, це лямковий і безлямковий запобіжний пояс. Перший являє собою цілу систему, яка міцно обхоплює прес, плечі і стегна; він використовується як для страховки, так і для евакуації (наприклад, з криниці). Безлямочний захист являє собою тільки пояс, який призначений для зменшення ймовірності падіння людини з висоти при виконанні робіт.

Купуйте страхувальні пояси в інтернет магазині «ТоргПромБезпека»

На сайті інтернет-магазину «ТоргПромБезпека» представлені різні типи систем безпеки та індивідуального захисту робітників в умовах праці. Тут Ви знайдете: лямковий (з плечовими лямками) і пояс безлямковий різного типу (2пб, 4пб), страхувальний фал, трос, карабін, канат та інші товари, призначені для захисту людини. Низькі ціни та європейська якість товарів принесла компанії «ТоргПромБезпека» незмінне лідерство на українському ринку. Замовлення можна зробити в онлайн режимі, доставка товарів діє по всій території України і проводиться в мінімальний термін (найчастіше від одного до трьох робочих днів). При виникненні будь-яких питань, наші фахівці завжди готові допомогти – вся контактна інформація представлена у відповідному розділі сайту.